Про компанію


Card image cap
Card image cap
Card image cap

Компанія FLATWOOD спеціалізується на виробництві забарвлених
міжкімнатних дверей. На ринку України компанія представлена з 2014 року.

Наша особливість полягає у виготовленні дверей світлих класичних відтінків, які незмінно користуються підвищеним попитом у покупців.

Поєднання класичного стилю і різноманіття колірних рішень міжкімнатних дверей компанії FLATWOOD дозволяє Вам реалізувати будь-які дизайнерські рішення в інтер'єрі Вашого приміщення, додаючи йому легкості та елегантності.

Компанія FLATWOOD виготовляє свою продукцію з якісної сировини і матеріалів. Ми використовуємо деревину українських виробників, МДФ виробництва Польщі, клей німецьких і італійських виробників, лакофарбове покриття виробництва США, Італії, Іспанії.

Виробничі площі компанії FLATWOOD розміщуються в м. Бровари, Київської області. На виробництві встановлено високотехнологічне обладнання, яке дозволяє виготовляти міжкімнатні двері високої якості і надійності, різних кольорів та розмірів, в тому числі нестандартних.

Наші переваги

  • Компанія FLATWOOD – виробнича компанія. Ми працюємо без посередників.
  • В асортиментній лінійці компанії FLATWOOD міжкімнатні двері, виконані з урахуванням останніх рішень європейських і американських дизайнерів: від класики до Hi – Tech.
  • Компанія Флэтвуд виготовляє міжкімнатні двері за індивідуальними замовленнями. Наші виробничі та кадрові ресурси дозволяють максимально врахувати побажання замовника щодо дизайну, матеріалів, розмірів та ціни дверей.
  • Цінова політика компанії Флэтвуд – це демократичні ціни, орієнтовані  на українського покупця. При індивідуальному замовленні ми підберемо для Вас оптимальний варіант для Вашого бюджету.
  • Фахівці компанії Флэтвуд здійснюють фарбування міжкімнатних дверей в будь-який колір по RAL. Крім того, ми підберемо колір і окрасим елементи декору дверей (плінтуса, стінові панелі, накладки на двері та ін), враховуючи будь-яке дизайнерське рішення, інтер'єр і смак замовника.
  • Вся продукція компанії Флэтвуд сертифікована.
  • Фурнітура і комплектуючі для дверей, які ми пропонуємо, має високу якість і представлена у різних цінових категоріях.
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ
  • Фахівці компанії FLATWOOD зроблять заміри, доставлять і встановлять двері у Вашому приміщенні.